top of page
Glass Buildings

אחרי מעל ל-10 שנים בניהול הון, השקעות וחסכון ללקוחות כשירים (לקוחות עם תיקי השקעות גדולים במיוחד), כעת אנו מביאים את הבשורה של מסלולי חסכון והשקעה גם עבור כלל לקוחות נפא.

למי זה מתאים? 
לכל שכיר או עצמאי אשר מעוניין לבנות תיק חסכון והשקעה בהיקף של 50,000 ש"ח ועד מיליוני ש"ח.

למה לנהל חסכון והשקעה באמצעות Howden Napa

החסכון הפנסיוני שלך הוא משמעותי אבל אינו משקף את כל האפשרויות לבצע חסכון והשקעות באופן המיטבי.

האדם הממוצע אינו מכיר את רוב מסלולי ההשקעה והחסכון העדכניים אשר ממקסימים את התשואות והפוטנציאל הפיננסי שלו. מסלול חסכון גנרי בבנק שאינו מותאם אישית, לרוב גם אינו זוכה לתשואות משמעותיות. 

אנו ב-Howden Napa, ממנפים את הניסיון המשמעותי בניהול החיסכון וההשקעה אצל הגופים הטובים ביותר, ביחד עם הניהול הפנסיוני, על מנת לבחור נכון מתוך ראיה של התמונה הפיננסית המלאה והמקיפה ביותר. 

לסיכום, אלברט אינשטיין אף צוטט פעם בנושא: "ריבית דריבית היא הפלא השמיני בתבל. מי שמבין זאת, מרוויח.  מי שלא – משלם". 
 

 

השקעות המשמשות אלטרנטיבה להשקעה באפיקים המסורתיים בשוק ההון.

מדובר בהשקעות הון פרטי (Private equity), שאינן נסחרות בשוק ההון: קרנות גידור, תשתיות, נדל"ן בחו"ל ותחומים מגוונים כמו אשראי צרכני, פארמה ופינטק.

השקעות אלו משמשות לגידור סיכונים והגדלת היציבות בתיק ההשקעות, מאחר שבניגוד להשקעות המסורתיות (כאמור, בעיקר מניות ואג"ח) הן פחות רגישות לספקולציות, הערכות שווי והיצע וביקוש - ולכן, וזו הנקודה החשובה, הן גם פחות תנודתיות.

קרנות אלטנטיביות

קרן השקעה של שותפות בהשקעה בניירות ערך באמצעות אסטרטגיית השקעה שנועדה להפחית סיכונים פיננסיים על ידי קביעת גבולות ברורים וידועים מראש לסיכון.
קרן גידור מתמחה באסטרטגיות השקעה שונות הכוללות גם מינוף נכסים, השקעה במניות, מט"ח, אופציות, חוזים, אגרות חוב ועוד.

 

קרן גידור תשאף למקסם את סיכויה לרווח גם במחיר השקעה בשוק תנודתי, וזאת תוך שימוש במגוון כלים פיננסיים, שהבולטים שבהם הם מכירה בחסר (שורט), ומינוף פיננסי.

קרנות גידור

ניהול אישי IRA (ראשי תיבות: Individual Retirement Account) הוא מוצר פיננסי, שמאפשר לכם לקבל שליטה מלאה על ניהול כספי הגמל וההשתלמות שלכם.

 

במקום לבחור מבין אחד ממסלולי ההשקעה המנוהלים על ידי החברות המנהלות כמוצר מדף, ה-IRA הוא פלטפורמה המאפשרת ניהול מותאם אישית, לפי אופי המשקיע ונטייתו לשמרנות או לסיכון. כל זאת, תוך אפשרות לעדכון התיק בתדירות המתאימה לכם. 

ניהול אישי של קופות גמל וקרנות השתלמות (IRA)

קרן נדל"ן (ידועה גם כקרן ריט, קרן להשקעות במקרקעין) היא קרן השקעות פרטית או ציבורית, שתכליתה השקעה בנאמנות בנדל"ן מניב.
 

קרן נדל"ן רוכשת מרכזים מסחריים, בנייני משרדים ובנייני דירות למגורים מתוך מטרה להשכיר הנכסים לתקופה ארוכה בסכום שכירות ידוע מראש.

קרנות נדל"ן נסחרות בבורסה בארצות הברית מאז שנות ה-60 וכיום זוהי החזקה נפוצה בקרב משקיעים מוסדיים בארצות הברית, עקב התכונות שמקובל לייחס לסוג זה של נייר-ערך (רמת סיכון נמוכה יחסית, תשואה שניתן להעריכה מראש, תשלום דיבידנד בתדירות קבועה).

קרנות נדל"ן

כאשר הכסף שלך לא "שוכב" בפקדון בנקאי סטנדרטי, הוא פשוט שווה יותר!

אנחנו מציעים לך תוכנית חסכון והשקעות המתאימה למידותיך והעדפותיך על פי פרופיל אישי ומתוך מגוון רחב של אפשרויות:

Artboard 1 copy 12.png

קרן נאמנות היא כלי שמטרתו השקעה משותפת בניירות ערך.
קרן נאמנות מנוהלת על ידי מנהל קרן, ובראש כל קרן עומד מנהל השקעות, אשר תפקידו לנהל את נכסי הקרן בהתאם להוראות הדין ומדיניות ההשקעות של הקרן.


ישנם סוגים שונים של קרנות נאמנות במגוון אפיקי השקעה למשל מניות, אג"ח, כאלו המשקיעות בניירות ערך מקומיים או זרים, מה שמאפשר בדרך כלל פיזור רחב של הנכסים.

 

המשקיע בקרן יכול לרכוש ולמכור את יחידות ההשתתפות שלו בכל יום שבו מתקיים מסחר בקרן בבורסה לניירות ערך בתל אביב, מה שמאפשר נזילות גבוהה.

קרנות נאמנות

ניהול השקעות ע''י מנהלי השקעות בעלי ניסיון מקרב בתי ההשקעות המובילים בישראל, המנהלים עבורכם תיק השקעות דינאמי ומותאם אישית. 

 
ניהול תיק ההשקעות לרוב מתבצע בחשבון הבנק שלכם באמצעות מתן ייפוי כח למנהל/ת ההשקעות המטפל בתיק שלכם.

 
במסגרת ניהול תיק ההשקעות, יבצע מנהל התיק 
מעקב שוטף ויהיה עמכם בקשר ישיר ותדיר. 

תיקים מנוהלים

קופת גמל להשקעה היא מכשיר חיסכון שהושק בסוף שנת 2016 ונועד לעודד את הציבור לחסוך יותר כסף לעתיד לכל מטרה: חיסכון לילדים ולמשפחה, חיסכון כללי או חיסכון לגיל הפרישה.

כל אחד יכול להפקיד לחסכון עד 70 אלף ש"ח בשנה קלנדרית, כאשר המכשיר כולל הטבה ייחודית לחוסכים אחרי גיל 60.

קופת גמל להשקעה הנה כלי חסכון הנזיל בכל עת.
 

גמל להשקעה

פוליסות חיסכון שנקראות גם פוליסות השקעה הן מכשיר של חברות הביטוח, שנועד להשקעה לטווח קצר ובינוני, ובמילים אחרות הן סוג של אלטרנטיבה בעיקר לקרנות הנאמנות וגם לקרנות הסל.

 

פוליסת החיסכון מהוות אלטרנטיבה ראויה לניהול תיקי השקעות וקרנות נאמנות והן מהוות כמתחרה הגדול של הבנקים מאז 2008.

ניתן לבצע הפקדה של סכום חד פעמי או הפקדה חודשית שוטפת בהו"ק בהתאם לרצון של החוסך והכספים נזילים בכל עת.

מדובר במכשיר שמפוקח על ידי רשות שוק ההון החיסכון והביטוח שבמשרד האוצר, להבדיל מקרנות הנאמנות שמפוקחות על ידי רשות ניירות ערך.
 

חסכון חוץ בנקאי
(פוליסות חסכון)

Howden Napa
חסכון והשקעות

bottom of page